Pobyty u koní

Prázdninové i během roku

Jednodenní, víkendové, týdenní i čtrnáctidenní (dle domluvy)

Máte rádi koně a pouhý jezdecký trénink je pro vás málo?
Chcete s nimi strávit celé dny?
Zajímá vás, jaká je kompletní péče a starost o koně?
Hledáte prázdninový tábor pro své dítě, které miluje koně?

Nabízíme pobyty pro jezdce všech úrovní – od absolutních začátečníku po velmi pokročilé. Kromě jízdy na koni se učíme o koně i pečovat. A účastníci tak zjistí, co všechno obnáší vlastnictví koně.

Každý si podle svých schopností může vybrat typ pobytu, který mu bude vyhovovat. Jsme limitovaní pouze počtem koní a kapacitou ubytování. Stačí když si vyberete termín a typ pobytu, který by se vám líbil. Současně u nás mohou být jezdci pokročilí i začátečníci. Můžete tedy dorazit se zkušenou kamarádkou, i když jste třeba ještě začátečník. Na pobytu budete spolu, můžete spolu být i na pokoji, ale váš trénink se bude lišit.

Týdenní typy pobytů podle schopností jezdce

Týdenní pobyt

Během prázdnin začíná pobyt v neděli a končí v sobotu. Program kurzu je stanoven dopředu (bližší info u jednotlivých typů pobytu), ale je možné si ho částečně přizpůsobit, například přikoupením dalších jízd.

Mimo prázdniny je možné pobyt začít a ukončit dle předchozí dohody. Program pobytu může vycházet z připravených modulů a nebo může být zcela individuální. Záleží na vašich požadavcích. Jezdit můžete jednou až dvakrát denně, můžete absolvovat jezdecké tréninky s licentovaným trenérem, nebo můžete jezdit na vyjižďky (ceny jednotlivých úkonů najdete v ceníku). K pobytu se pak připočítává ubytování a strava.

Víkendový pobyt

Pokud chcete u koní strávit delší dobu, můžete k nám dorazit už v pátek a zůstat do neděle, využít prodlouženého víkendu nebo přespat a zajezdit si ze soboty na neděli.

Program si můžete vybrat podle vašeho přání – jezdit můžete jednou nebo dvakrát denně. Cena se bude odvíjet podle odježděných hodin (viz Ceník).

Pobyt je potřeba domluvit dopředu (Kontakty)

Jednodenní pobyt

Jednodenní pobyty obvykle začínají v 10:00 hodin ráno. Pokud byste se chtěli zúčastnit i ranního krmení a ošetřování koní, museli byste dorazit dříve. Jezdit můžete dopoledne i odpoledne. Například byste ráno mohli mít jezdecký trénink na jízdárně s licencovaných trenérem a odpoledne vyrazit na vyjížďku do přírody. Po každé můžete jezdit na jiném koni.

K dispozici budete mít vytápěnou klubovnu s kuchyňským zázemím (můžete si ohřát vlastní jídlo). Nabízíme také teplé a studené nápoje (točené pivo a limonádu).

Samozřejmě se můžete objednat na určitou hodinu pouze na ježdění.

Cena pobytu závisí na počtu odježděných hodin – podrobnosti najdete v našem CENÍKU.

Volné termíny - letní prázdniny 2023

PŘIHLÁŠKA

Před přihlášením doporučujeme ověřit telefonicky (+420 602 361 569) nebo mailem (stajarka@stajarka.info), zda termín, na který se chcete přihlásit, je ještě volný. 

Přihláška na pobyt

Před přihlášením doporučujeme ověřit telefonicky (+420 602 361 569) nebo mailem (stajarka@stajarka.info), zda termín, na který se chcete přihlásit, je ještě volný.