MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/ABC54BDB/FesakVikivGrygove.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Hobby závody v Grygově

Hobby závody v Grygově

8.8. 2010 jsme se vydali poprvé v letošním roce a úplně poprvé s Fešákem na hobby závody do Grygova.

 = Fešák se se svou jezdkyní Kristýnou Slunskou velmi dobře předvedl už na naší akci 29.5.a když jsem se dozvěděla, že do Grygova jede ze Lhoty kůň Gaston<= span style=3D'mso-spacerun:yes'>  se svou majitelkou Hankou Lepiešovou  s jezdkyní Jarmilou Válkovou , požáda= la jsem je, jestli by nás nevzali s sebou.

Nejprve jsme museli v sobotu koníky spo= lu seznámit, aby jejich první setkání neprobě= hlo až ve vozíku, aby se nestalo něco nepříjemného cestou.

V neděli ráno jsme Fešáka v pohodě přiložili ke Gastonovi a vyrazili s trochou nejistoty do Grygova. Nevěděla jsem totiž, jak se bude Fešák v cizím prostřed= í se svým někdy hřebčím temperamentem chovat a j= ak ho dvanáctiletá Kristýna zvládne. Všichni = jsme byli mile překvapeni, Fešák se choval pod sedlem mezi cizími koňmi naprosto profesionálně, byl chodiv&yac= ute; a temperamentní, pracoval ochotně  a nikdo nevěřil, že má už 16 let. Kristýna u ježdění přemýšlela,  = oba parkury zajeli čistě, takže si odvezli své prvn&iacut= e; mašličky.

 

Dvoufázové skákání 60-70 cm -&nb= sp; 2. místo

Dvoufázové skákání 80-90 cm -&nb= sp; 4.místo

 

 

Podrobnější informace nalezne= te na http://kone-gr= ygov.webnode.cz/vysledky/sezona-2010/.

Fotografie z akce dodám pozdě= ji.