Klubové přebory 29.8.2009

 

            V tento den jsme pořádali akci pro všechny členy JK Arka. Cílem bylo především udělat něco pro děti a umožnit i těm, kteří se zatím jinam nedostali si zasoutěžit.

            Sobotní ráno se probouzelo podmračeně a k polednímu z toho byl sychravý a nepříjemný deštivý den.Pak se přeci jen počasí více méně umoudřilo a umožnilo nám uspořádat úderem 14. hodiny plánovanou akci.

            Nadšení účastníků bylo strhující a atmosféra přátelská. Mě osobně se tedy tyto přebory velmi líbily, oceňoval jsem nadšení a nasazení účastníků, které ani mnohdy četné pády neodradily od pokračování v soutěži.

            Po skončení akce byly předány diplomy a následovalo popovídání u ohýnku.

            Soutěžilo se v disciplinách Bez sedla Cup - nejnapínavější, s nejvíce pády, v jízdě zručnosti, v malém skákání do 60cm a v parkuru stupně ZM. Tento byl dvoukolový, první kolo absolvovaly účastnice na svém oblíbeném koni, kolo druhé na koni vylosovaném. Výsledky se sčítaly.

            A propo: ty výsledky- nepovažuji je za důležité, mnohem důležitější mi přijde radost, nadšení a kamarádská soutěživost zúčastněných. Proto tady nejsou. Ani bych je teď z hlavy nedal dohromady. Ale budete-li chtít, mohu doplnit.

            Závěrem snad poděkování Janě za skvělý nápad a všem zúčastněným za pomoc. A taky Petrovi. Za fotky i za ozvučení akce, které nemalou měrou přispělo k atmosféře "velkých závodů".

            V následujících odkazech najdete fotky z tohoto dne. Nebudou tam hned všechny, musíte mít strpení, je jich mnoho a seskládat je, upravit, zpracovat a odeslat zabere dost času.

Va

 

Bára

 

Kiki

 

Markéta

 

Natali

 

 

Saša

 

Terka

 

 

Nepovedlo se...

 

 

 

 

Va