Hubertova jízda Lhota u Konice - Seč

24.10.2009

            Již poněkolikáté uskutečnila se i letos Hubertova jízda v pro nás  tradičním termínu - v sobotu nejbližší datu 28.10. Po závějích v minulém týdnu se počasí trošku umoudřilo a tvářilo se místy i snesitelně. Účast byla nad očekávání hojná, sešli se hosté milí,očekávaní a vítaní, hosté neočekávaní a i nějací jiní.Dalo by se říci, že již tradičně vedla trasa ze Lhoty do Seče, k Žemličkům, jen master nebyl tradiční, ale přece jen zůstal v rodině. Tímto bych chtěl popřát Ironicovi brzké uzdravení, všem z rodiny Žemličků poděkovat za organizační zvládnutí výběru trasy a občerstvení v Seči i odmastrování velké vyjížďky. A Hance připomenout, že není účelem mizet fotografům šíleným tryskem v lese. Včil nebude v novinách, protože sme ju nestihli vyfotit.To má z teho, že.

            Myslím, že i účastníci malé vyjížďky si užili procházky a byli spokojeni, stejně tak jako diváci s voltiží.

            Na závěr bych chtěl všem zúčastněným, jezdcům, organizátorům, rodičům a kamarádům poděkovat za pomoc, ochotu a mnohé sponzorské dary a doufám, že je těší - ty rodiče- pokroky a radost jejich ratolestí.

            A snad i večer se všichni trošku pobavili a pověděli si na závěr dalšího uplynulého jezdeckého roku vše, na co nebyl ve spěchu a shonu všedních dní čas.

            Všem výše uvedeným děkuji za účast, spolupráci a nadšení pro vše, co zavání koněm a těším se na další společné zážitky.

Va

Hubertova jízda

foto                                     video