Veřejný trénink 28. 7. 2007

 

 

 

            Tak jsme opět pořádaly jeden z naších tradičních VT. Účast velkých koní, nebyla tak hojná, jako v minulých ročnících, ale vše nám vynahradila velká účast poníků z Ponycentra Olešnice.

 

Soutěžilo se v pony parkuru do 70 cm, kde kralovala naše Matylda s jezdkyní Monikou Smutnou, což je na první závody, i když neoficiální, úctyhodný výkon.

 

         

 

Další soutěž byla vypsána pro mladé koně a začínající jezdce – do 80 cm. Do této soutěže bylo přihlášeno 15 jezdců. I zde jsme měli svoje želízko v ohni a to Jarču Válkovou na koni Cvrček a také Moniku Smutnou na Matyldě. Jarča v této soutěži získala 4. místo. Matylda byla bohužel vyloučena pro neposlušnost, což se občas u malých žlutých koní stává.

 

 

 

           

 

 

 

           

 

 

Následující soutěží byl parkur stupně ZM, kde za náš klub startovali 2 koně a to Nick s Barčou Krásnou a Cvrček s Jarčou Válkovou. Cvrček v této soutěži zabojoval a získal pro náš klub opět vynikající 4. místo. V této soutěži startoval i poník Durango, který tuto soutěž vyhrál.

 

 

 

         

 

 

V zápětí startovali opět poníci v parkuru do 90 cm, kde zvítězil Stix s Danielou Dokoupilovu z JK Chalupa na Pavlově

 

 

 

        

 

 

A jako poslední soutěž byl vypsán parkur stupně Z, kde naše barvy opět hájili dva jezdci a to Barča Krásná s Nickem a p. Anronín Žemlička s Charlottou. Barča s Nickem vyhráli a p. Žemlička získal 2. místo.

 

 

 

        

 

 

Soutěže probíhaly jedna za druhou, takže celý program se obešel bez přestávek a trval kolem 3 hodin. Někteří členové týmu pana Beneše, kteří upravovali kolbiště si sice stěžovali, že nemohli ani na záchod, ale zvládli to.

 

Až na některé menší technické problémy ohledně zvuku, celý den proběhl bez větších problému.

 

Já a moje rychlá spojka – Terezka Valentová jsme měly na vše krásný výhled z opracoviště. Jen jsme trochu litovaly, že neuvidíme „létajícího doktora“ na koni Chantal. Pro zranění jezdce i koně nestartovali.

 

 

 

 

Zuzana Francová