AKTUALIZACE 22.7.2019.2019                                  

 

Úvodní slovo Pobyty a kurzy Ubytování a stravování Ceník Typy na výlet Ježdění na koních Přihláška Jak se k nám dostanete

                               
TERMÍNY POBYTŮ   - letní prázdniny 2019
         
  DATUM UBYTOVÁNÍ NA CHALUPĚ JINÉ UBYTOVÁNÍ
    MALÝ POKOJ - 2 LŮŽKA VELKÝ POKOJ - 4 LŮŽKA  
1 30.6.-.6.7. obsazeno obsazeno  
2 7.7.-.13.7. obsazeno obsazeno  
3 14.7.-.20.7. obsazeno volná 3 místa  
4 21.7.-.27.7.   obsazeno  
5 28.7.-.3.8. obsazeno obsazeno  
6 4.8.-10.8.      
7 11.8.-.17.8. obsazeno    
8 18.8.-24.8. obsazeno volná 3 místa pro děvčata  
9 25.-.31.8. obsazeno obsazeno  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÝDENNÍ POBYTY

 

Nástupní a odjezdový den a program je stanovený pouze o prázdninách, mimo prázdniny můžete přijet dle vlastního uvážení. Program Vašeho mimo prázdninového pobytu může být shodný s prázdninovým, viz.POBYTY A KURZY,  nebo si můžete počet jízd domluvit individuálně telefonicky předem či osobně při příjezdu. Od května do poloviny října bývají velmi pěkné dny, a těm, kteří nejsou závislí na školních prázdninách, vřele doporučuji těchto termínů využít.

Cena pobytu se odvíjí podle toho, jak se domluvíme na ježdění, jestli budete chtít jezdit jednou nebo dvakrát denně, jednotlivé jízdy si můžete vybrat dle CENÍKU.  

K ceně za ježdění se připočítává částka za ubytování a stravování.

 

 

JEDNODENNÍ  POBYTY

 

Pokud byste měli zájem přijet na jeden den, tak by bylo dobré dostavit se do 10.00. Pokud byste chtěli ráno pomáhat u koní s krmením a ošetřováním, tak dříve. Ježdění může být dopoledne i odpoledne, pokaždé to může být na jiném koni a vzít si například jednu jízdárenskou hodinu a jednu vyjížďku dle naší nabídky v ceníku .

Pokud byste přijeli na jeden den nebo jen půlden, nabízíme zázemí ve vytápěné klubovně, kde je možnost ohřát si přinesené jídlo v mikrovlnce a můžete dostat teplé i studené nápoje.

 Samozřejmě lze objednat se na určitou hodinu, zajezdit si a odjet.

 

VÍKENDOVÉ  POBYTY

 

Můžete tady být od pátku do neděle nebo i jen ze soboty na neděli nebo využít prodloužený víkend. Cena se odvíjí dle odježděných hodin. Program pobytu si můžete vybrat a předem domluvit podle toho, jestli budete chtít jezdit jednou nebo dvakrát (víckrát) denně.

 

Přihlášky se přijímají telefonicky na čísle 602 361 569 nebo mailem (stajarka@stajarka.info) a lze ji zaslat i poštou na adresu Jana Mikešová, Stáj Arka, Lhota u Konice 3, 798 45 pošta Suchdol.