Jak se k nám dostanete

 

Úvodní slovo

 

Naše koně

 

 

 

Přímo ze žlabu

 

Pobyty a kurzy

 

Termíny pobytů

 

Ubytování a stravování

 

Z akcí stáje Arka

 

Ceník

 

Fotogalerie

 

Tipy na výlet

 

Jezdecký klub

 

Přihláška

 

Jak se k nám dostanete

 

 

 

E-mail

 

Použito mapy Kartografie Praha

 

Pokud k nám pojedete automobilem, tak ze směru od Olomouce je nejlépe jet do Konice a pak přes Runářov tedy směrem na Brodek u Konice.

Ze směru od Prostějova jeďte směrem na Ptenský Dvorek, Suchdol a Jednov, v Jednově doprava na Konici a na další křižovatce odbočte doleva do Lhoty. Ve Lhotě odbočte doprava (do kopce) a zaparkujte na parkovišti po levé straně a jste u cíle.

 

Jestli pojedete autobusem, pak nejlepší spoj je do Labutic a odtud pokračovat pěšky polní cestou do Lhoty. Labutice jsou na mapě ta obec, co je přes název kartografie Praha. Kousek od zastávky je cesta mezi domy a ta vede do lesíka, který končí na poli nad Lhotou. Ne že půjdete od zastávky přes cestu! To byste šli opačným směrem.

 

Pokud pojedete vlakem, potom vystupte v Čuníně a nebo až v Konici. Z Konice jedou autobusy do Lhoty, ale pouze ve všední dny. Nejlépe je jít z Čunína pěšky. Když vystoupíte na čunínském nádraží, vydejte se proti proudu potoka. Jak vidíte na mapě, tato polní cesta vás vyvede kousek od křižovatky, na kterou ukazuje červená šipka mezi potoky. Je to krásná pětikilometrová procházka.